GEVA ELECTRONIC eshte formuar ne vitin 2000 dhe ka ushtruar veprimtarine e saj ne Athine (GREQI) deri ne vitin 2013, vit ne te cilin zhvendosi aktivitetin e vet ne Shqiperi. Veprimtaria e saj eshte shtrire kryesisht ne aplikimin e teknologjive te reja si: Sisteme administrimi hotelerie (smart hotel), IPTV hotelerie, sisteme TV professional per hotele dhe objekte te medha, sisteme sigurise (kamera, alarme, sisteme te mbrojtjes nga zjari), pajisje shperndarje interneti, centrale telefonike, pajisje muzike profesionale etj.
Produktet tona jane produkte nga familjet me te medha te prodhimit te pajisjeve profesionale elektronike ne evrope dhe bote si: IKUSI, ALCATEL, REVEZ, PANASONIK, AVIDE, ENTAC, SATEL, AJAX, UniPos, VARTA, FOCUS, OPTEX, DAHUA, HIKVIZION, TVT, ALIVE, AVIZION, ALEPH, METION, XO MOBILE etj.

Produktet tona mbulohen nga nje garanci 2 deri ne 5 vjet

Filozofia jone ka qene gjithmone qe te kemi produkte cilesore ne cmime reale, te krijojme dhe realizojme projekte moderne te sistemeve elektronike te hoteleve dhe objekteve te medha.
Personeli jone eshte i specializuar dhe certifikuar nga kompanite kryesore te sistemeve qe ne ofrojme dhe japin sherbimin e tyre ne menyre profesionale ne cdo ore te dites. Cilesi produktesh, sherbim cilesor, garanci produktesh dhe sherbimi eshte motua qe na ka shoqeruar qe nga krijimi.
Ndjekja ne menyre te vazhdueshme e tregut boteror ka bere qe ne te ofrojme gjithmone produktet me te reja dhe cilesore per klientet tone.

Work gloves

02 Products

compressors

04 Products

staple guns

02 Products

Cutting Tools

01 Products

electric power

02 Products

Work Clothing

03 Products

Your Cart

No products in the cart.

Free shipping on all orders over $75
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Price
  • Description
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Krahaso