cpu

Teknologji inovative

quality

Cilësi e garantuar

trademark

Marka te certifikuara

tools

Suport teknik

Geva Electronics - Paisje elektronike, sisteme administrimi hotelerie, IPTV hotelerie, sisteme sigurise: kamera, alarme, mbrojtjes nga zjarri

GEVA ELECTRONIC eshte formuar ne vitin 2000 dhe ka ushtruar veprimtarine e saj ne Athine (GREQI) deri ne vitin 2013, vit ne te cilin zhvendosi aktivitetin e vet ne Shqiperi. Veprimtaria e saj eshte shtrire kryesisht ne aplikimin e teknologjive te reja si: Sisteme administrimi hotelerie (smart hotel), IPTV hotelerie, sisteme TV professional per hotele dhe objekte te medha, sisteme sigurise (kamera, alarme, sisteme te mbrojtjes nga zjari), pajisje shperndarje interneti, centrale telefonike, pajisje muzike profesionale etj. Produktet tona jane produkte nga familjet me te medha te prodhimit te pajisjeve profesionale elektronike. Filozofia jone ka qene gjithmone qe te kemi produkte cilesore ne cmime reale, te krijojme dhe realizojme projekte moderne te sistemeve elektronike te hoteleve dhe objekteve te medha.

Markat qe tregtojme

WORK GLOVES

02 Products

Compressors

04 Products

Staple Guns

02 Products

Your Cart

No products in the cart.

Free shipping on all orders over $75
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • Price
  • Description
  • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Krahaso